• modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/Capacalera_nova.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/foto_muntanyes.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/ies_aeria.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/Foto_IES_fons.png
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/aps_logo_gros.png

   

 

logo moodle

 XESTIB

  

   

   

   
   

Qui hi ha en línia?  

Hi ha 178 convidats/des i cap membre en línia

   

Visites  

2985369
Avui
Ahir
Aquesta setmana
Darrera setmana
Aquest mes
Darrer mes
Tot
1735
1077
6479
2964524
31915
68979
2985369

17-08-2017 23:49
   

Professorat del centre per departaments. En negreta, els caps de departament.

ADMINISTRATIU

BISBAL PALOU, JOAN

 dimecres de 9:50 a 10:45 h.

TRAMULLAS AMER, MAGDALENA

 dilluns de 12:00 a 12:55 h.

ANGLADA BENEJAM, JAUME

 dimarts de 11:05 a 12:00 h.

CRESPÍ MARQUÉS, CATALINA

 dijous de 8:55 a 9:50 h.

CÀNOVAS MARROIG, VICTÒRIA

 divendres de 9:50 a 10:45 h.
SUAU MORAGUES, JOAN JOSEP  dimecres de 11:05 a 12:00 h.

 

LLENGÜES ESTRANGERES

BOSCH PALMER, MARIA TERESA

 dijous de 9:50 a 10:45 h.

LORENTE ESTARÁS, NEUS

 divendres de 9:50 a 10:45 h.

COTILLO, ISABEL

 dijous de 11:05 a 12:00 h.

SÁNCHEZ LA FUENTE, PAZ

 dimecres de 9:50 a 10:45 h.

EUGENIO DONS, OSCAR

 dimecres de 9:50 a 10:45 h.

CEVA CARREÑO, LOLA

 dimarts de 13:10 a 14:05 h.
BORDES, JUAN ROMÁN  dilluns de 8:55 a 9:50 h.

SOLÍS, CARMEN (francès)

 divendres de 9:50 a 10:45 h.

 

BIOLOGIA I GEOLOGIA

CASAS NORIEGA, ANA MARIA

 divendres de 9:50 a 10:45 h.

RIUTORT MERCANT, MARGALIDA

 dimarts de 9:50 a 10:45 h.

TOMAS MAS, PURIFICACION

 dilluns de 11:05 a 12:00 h.
LÓPEZ, IVÁN  divendres de 11:05 a 12:00 h.

 

CIÈNCIES SOCIALS

BAEZA DE OLEZA, LLUÍS

 divendres de 11:05 a 12:00 h.

PONS MARCOS, MIQUEL ÁNGEL

 dilluns de 11:05 a 12:00 h.

VAQUER ESTADES, BRÍGIDA

 dimecres de 12:00 a 12:55 h.

CELIÀ, CRISTINA

 divendres de 9:50 a 10:45 h.
TORRENS HORRACH, AURORA  dimecres de 11:05 a 12:00 h.

 

HOTELERIA

FERNÁNDEZ VILA, JUAN ANTONIO

 divendres de 11:05 a 12:00 h.

ALBERTÍ, XAVIER

 dimarts de 8:55 a 9:50 h.

MORALES BIBILONI, CARLOS

 dijous de 9:50 a 10:45 h.
GAIÀ, ENRIC  dimecres de 9:50 a 10:45 h.
MUÑOZ, TERESA  dimarts de 12:00 a 12:55 h.

 

EDUCACIÓ FÍSICA

FUSTER, LURDES

 dilluns de 12:00 a 12:55 h.

SERRANO, GEMMA

 dijous de 12:00 a 12:55 h.

 

EDUCACIÓ PLÀSTICA I VISUAL

OLIVER, LÍDIA

 dimecres de 11:05 a 12:00 h.

ANDUEZA, RICARD

 dimarts de 8:55 a 9:50 h.

 

FÍSICA I QUÍMICA

LLADÓ, JOANA MARIA

 dimecres de 9:50 a 10:45 h.

ARBONA, CATALINA

 dimecres de 12:00 a 12:55 h.

 

LLENGUA CATALANA

SERVERA TRIAS, ROSA

 dimecres de 11:05 a 12:00 h.

GARAU SAMPOL, MARIA FRANCISCA

 dilluns de 9:50 a 10:45 h.

MORELL PUIG, JOAN FERRAN

 dijous de 8:55 a 9:50 h.

NADAL PALOU, MIQUEL

 dimarts de 9:50 a 10:45 h.

NIGORRA MATAMALES, ANTONI

 dimecres de 11:05 a 12:00 h.
SIMÓ ARTERO, JOAN CARLES (Llatí i Grec)  dimarts de 11:05 a 12:00 h.
DE MARCHI, Bruno (Filosofia)  dilluns de 9:50 a 10:45 h.

 

LLENGUA CASTELLANA

FERNÁNDEZ CUESTA, Mª DOLORES

 dimecres de 12:00 a 12:55 h.

OLIVER RUIZ, SABELA

 dimecres de 12:00 a 12:55 h.

FONTIRROIG CERDÁ, ANTÒNIA MARIA

 dimecres de 9:50 a 10:45 h.

AZNAR, MARÍA CONCEPCIÓN

 dimecres de 9:50 a 10:45 h.

 

MATEMÀTIQUES

RAMIS, ARNAU

 dimarts de 9:50 a 10:45 h.

TUR RIERA, JOAN (substitut EUGENIO PORCEL)

 dijous de 11:05 a 12:00 h.

PEREZ BRU, VICENÇ

 dijous de 9:50 a 10:45 h.

MARTÍN, MARÍA LUISA

 divendres de 11:05 a 12:00 h.

PARÍS ROJO, TOMÁS

 dijous de 9:50 a 10:45 h.

 

MÚSICA

SOLER GENESTRA, MARÍA ANTONIA

 dimarts de 12:00 a 12:55 h.

REVERT DOMÉNECH, VÍCTOR

 divendres de 9:50 a 10:45 h.

 

ORIENTACIÓ

SIMONET MATEU, MARIA FRANCISCA  dimecres de 11:05 a 12:00 h.

JACOMET PUJADAS, ESTHER (substituta BLANCA NADAL)

 dijous de 8:55 a 9:50 h.

FERRER BAUZÁ, XAVIER

 dimarts de 11:05 a 12:00 h.

AMENGUAL CABRER,  MARIA DOLORS

 dilluns de 13:10 a 14:05 h.

BAL·LE BLANES, EDUARD

 dimecres de 9:50 a 10:45 h.

DE ARRIBA, MERCEDES

 divendres de 9:50 a 10:45 h.
MESTRE, LLUÍS  dijous de 9:50 a 10:45 h.

GARCIAS GIRBENT, JAUME JOSEP

 dilluns de 11:05 a 12:00 h.
ORDINAS BOTER, MARGARITA  dimecres de 8:55 a 9:50 h.

 

RELIGIÓ

CANYELLES MAS, MARGALIDA EUGÈNIA

 dimarts de 8:55 a 9:50 h.

 

TECNOLOGIA

AGUILÓ, INÈS

 dilluns de 9:50 a 10:45 h.

OLIVER LLANERAS, LLUC

 dimecres de 11:05 a 12:00 h.

REINA AMADOR, ILIA

 dimecres de 11:05 a 12:00 h.
PERELLÓ, JERONI  dimecres de 11:05 a 12:00 h.
ROBLES, ENCARNA  dilluns de 8:55 a 9:50 h.
   

Estació Meteorològica  

   

Traducir/Translate  

Catalan Basque English French Galician German Italian Portuguese Spanish
   

   

 

   

   

Àrea Reservada  

   
Copyright © 2017 iessoller.com. Tots els drets reservats.
Joomla! és programari lliure, alliberat sota la GNU General Public License.
© IES Guillem Colom Casasnovas