• modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/Capacalera_nova.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/ametlers institut.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/foto_muntanyes.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/ies_aeria.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/foto dron blac i negre.JPG
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/aps_logo_gros.png

   

 XESTIB

  

   

   

   
   

La directora general de formació professional, Maria Alorda, va visitar ahir el nostre centre per tal d’acompanyar-nos en un dinar donat que alumnes i professors de FP de restauració participaran d’aquí una setmana en la competició Spain Skills a Madrid.  En el decurs de la visita ha aprofitat per conèixer el centre i les instal·lacions d’hoteleria. El dinar, per a una cinquantena de comensals, i ofert pels alumnes de 2n del cicle de Cuina i de 2n FPB ha estat alabat per tothom.  Sens dubte una bona forma de posar el punt i final a la formació en el nostre centre dels alumnes de segon de cuina. A partir de la propera setmana començaran el seu mòdul de Formació als Centres de Treball.

   

Traducir/Translate  

Catalan Basque English French Galician German Italian Portuguese Spanish
   

   

Estació Meteorològica  

   

   

 

   

 

   

Àrea Reservada  

   
Copyright © 2020 iessoller.com. Tots els drets reservats.
Joomla! és programari lliure, alliberat sota la GNU General Public License.
© IES Guillem Colom Casasnovas