• modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/Capacalera_nova.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/foto_muntanyes.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/ies_aeria.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/Foto_IES_fons.png
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/aps_logo_gros.png

   

logo moodle

 XESTIB

  

   

   

   
   

Qui hi ha en línia?  

Hi ha 74 convidats/des i cap membre en línia

   

Visites  

3146740
Avui
Ahir
Aquesta setmana
Darrera setmana
Aquest mes
Darrer mes
Tot
496
1132
8572
3127259
27826
46015
3146740

18-11-2017 14:45
   

Ahir vespre, les pistes esportives de l'Institut, engalanades per a l'ocasió, acolliren diferents actuacions musicals i la gradució dels alumnes que acaben una etapa educativa o que abandonen definitivament el centre. També aprofitàrem l'avinentesa per lliurar els premis dels diferents concursos convocats per l'APIMA i als alumnes mereixedors de l'execel·lència -els que tenen una mitjana igual o superior a 9.

Començàrem amb les actuacions musicals d'alumnes de música de 1r de Batxillerat, de 1r d'ESO A i de les optatives de 2n, 3r i 4t d'ESO. A continuació gaudírem d'una demostració de Hip-Hop a càrrec d'alumnes de 1r d'ESO. Pel que fa als premis s'atorgaren als guanyadors dels concursos organitzats per l'APIMA, amb la col·laboració de l'Associació d'alumnes: agenda escolar, millor selfie grup-classe, aula més neta, torneig de futbet, millors resultats a les Proves cangur i premis a l'excel·lència. Acabàrem amb les graduacions de 2n d'FP Bàsica, 4t d'ESO, 2n dels CFGM de Cuina i Administratiu i de 2n de Batxillerat. 

Mentrestant, es projectaren imatges de les diverses activitats dutes a terme durant tot el curs.

Un bon sopar i música serviren per tancar la festa.

Si voleu veure algunes fotografies més, clicau sobre la imatge següent: 

CONCURS DE L'AGENDA ESCOLAR: 

1r premi: Llucia Cerdà, 4t A

2n premi: Ariadna Fernàndez, 1r C

CONCURS DE SELFIES:

Grup 2n d'ESO A, tutora: Caterina Isern.

CONCURS DE FOTOGRAFIA:

Grup 1r de Batxillerat B, tutor: Arnau Ramis.

CONCURS D'AULES NETES:

Grup 3r de PMAR, tutor: Lluís Mestre.

CONCURS DE FUTBET:

Equip REAL BETIS: Xisco Miró, Julià Coll, Joan Toni Cerezo, Antoni Morales, Guillem Colom, Agustí López, Andreu Carrillo i Martí Martínez.

MILLORS RESULTATS A LES PROVES CANGUR:

3r d'ESO: Jordi Bisbal.

4t d'ESO: Martí Martínez.

1r de Batxillerat: Pere Martínez.

2n de Batxillerat: Xisca Cabot.

PREMIS D'EXCEL·LÈNCIA:

1r d'ESO A: Rosa Bisbal, Nicolàs Koufakis i Letizia Toth.

1r d'ESO B: Bernat Mestre.

1r d'ESO C: Andreu Colom i Miquel Munar.

1r d'ESO D: Paula Carrió i Aina Pinya.

2n d'ESO A: Bàrbara Bestard, Maria del Mar Crespí i Lola Rullan.

2n d'ESO B: Eva Maria Bernat.

2n d'ESO C: Alba Hauf, Cristina Jiménez i Sara Sànchez.

3r d'ESO B: Jordi Bisbal.

3r d'ESO C: Margalida Bestard, Pere Peñas i Eva Villa.

4t d'ESO A: Marc Crespí.

4t d'ESO B: Martí Martínez, Tolo Mestre i Josep Suau.

4t d'ESO C: Paula Borràs, Xisco López i Antoni Morales.

1r de Batxillerat A: Martí Morell

2n CFGM Cuina i Gastronomia: Juan Pablo Velandia.

1r CFGM Gestió Administrativa: Ivan Estarellas.

   

   

Estació Meteorològica  

   

Traducir/Translate  

Catalan Basque English French Galician German Italian Portuguese Spanish
   

   

 

   

Àrea Reservada  

   
Copyright © 2017 iessoller.com. Tots els drets reservats.
Joomla! és programari lliure, alliberat sota la GNU General Public License.
© IES Guillem Colom Casasnovas